top of page

ORJİNAL HYDRAFACİAL

H

YDRAFACİAL KULLANIM ALANLARI • Genel cilt bakımı • Kapalı gözeneklerin açılması • Siyah noktaların azaltılması • Cilt tonunun düzenlenmesi • Sebum dengelenmesi • Cildin nemlendirilmesi • İnce çizgilerin ve ince kırışıklıkların azaltılması • Cildin elastikiyetinin artırılması • Güneş hasarı ve güneş lekelerinin azaltılması tedavisi • Cildin canlandırılmasına katkı sunmasıHydrafacial cilt bakımı yönteminin kullanım alanları arasında olmaktadır. HYDRAFACİAL AŞAMALARI 1- Vortex-Eksfoliasyon Cildin fazla yağ salgısından ve ölü hücrelerden arındırıldığı aşama kısmı olmaktadır. 2- Vortex-Peeling Kabuklanma oluşmadan önce cildin ölü kısmından arındırılması aşamasıdır. 3- Vortex-Ekstraksiyon Bu aşamada tıkalı gözeneklerin temizlenme işlemi yapılmaktadır. 4- Vortex-Boost Cildin ihtiyaç duyduğu solüsyonlar kullanılarak ince çizgilerin azaltıldığı ve cilt tonu bozukluklarının giderilmeye çalışıldığı aşamadır. 5- Vortex-Fusion Bu aşamada cildin beslenmesi sağlanmaktadır. 6- Devam Koruma Hydrafacialcilt bakımı uygulama sonuçlarının daha kalıcı ve etkili olabilmesi için uygulamada kullanılan ürünler ile aynı içeriklere sahip günlük bakım ürünlerinin de kullanılması tavsiye edilmektedir.

VORTEX TEKNOLOJİSİ HydraFacialMD Vortex isimli bir teknoloji kullanmakta olup, basınçla püskürtme yapan ve adeta bir girdap etkisi meydana getiren bir başlığı bulunmaktadır. Başlık sayesinde solüsyonlar cilt yüzeyine el değmeden penatüre edilmektedir. Bu ürün geçen yıl medyada hakkında yer alan 117 milyon haberle günümüzün en gözde ve popüler cilt yenileme aleti olmaktadır. HOLLYWOOD YILDIZLARININ TERCİHİ Amerikan Edge firması tarafından tasarlanan ve üretilen HydraFacial MDoldukça ilgi görmektedir. Özellikle aralarında AdrienneMaloof,Paris Hilton ve BritannySnow gibi herkes tarafından tanınan Hollywood yıldızlarının da yer aldığı birçok ünlünün gözde tercihi olmaktadır. Bu ürün 2011 yılından günümüze kadar hemen her yıl üst üste A.B.D’de2019 En İyi Cilt Yenileme Cihazı ödülünü alabilenen iyi ürün konumundadır. Bu başarısının altında ise, HydraFacialürününün günümüzde vazgeçilmez bir cilt yenileme sistemi olması ve dünyanın 80’e yakın ülkesinde kullanılması yatmaktadır. Zaten ne kadar başarılı olduğunu geçen yıl hakkında medyada yer alan 117 milyon haberle günümüzün en popüler cilt yenileme cihazı olması da ortaya koymakt


HYDRAFACİAL MD KAÇ SEANS UYGULANIR?

Bu tedavi olacak kişinin cildinin ihtiyacına göre 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal bir kür şeklinde belirlenmektedir. HydraFacialMD tedavisinde sonucun korunabilmesi için ayda bir tekrarlanması daha kalıcı sonuçlar vermektedir. Yine bunun yanında daha canlı ve sağlıklı bir cilt görünümü için de bakım amacı ile ayda bir derinlemesine temizlik tavsiye edilmektedir.

HYDRAFACİAL MD CİLT TEDAVİSİ UYGULAMA SONRASINDA HERHANGİ BİR BAKIM GEREKTİRİR Mİ?

Kesinlikle hiçbir özel bakım gerektirmemektedir. Yapılan tedavi sonrası hemen sosyal yaşamınıza dönebilir ve makyaj yapabilirsiniz.

HYDRAFACİAL MD UYGULAMA SÜRESİ NE KADARDIR?

Bu tedavi yöntemini tercih etmeyi düşünenlerin bir çoğuHydraFacial MDuygulama süresi ne kadar sorusunun cevabını merak etmektedir. Tedavi uygulama süresi genel olarak cildin ihtiyacına göre 20-30 dakika arasında değişmektedir.

HYDRAFACİAL MD TEDAVİSİ UYGULAMA SONRASINDA HERHANGİ BİR YAN ETKİ OLUR MU?

Eğer HydraFacial MD uygulama esnasında ve sonrasında yan etki oluşur mu diye düşünüyorsanız, bu konuda rahat olun çünkü hiçbir yan etki oluşmamaktadır. Bu tedavi yöntemi FDA onaylı olup, son derece güvenli bir tedavi yöntemidir.

HYDRAFACİAL MD AĞRILI BİR UYGULAMA MIDIR?

En çok sorulan sorulardan bir tanesi de “HydraFacial MDağrılı bir uygulama mıdır” sorusu olmaktadır. Hayır tedavi yöntemi ağrısız ve acısız bir uygulama olmaktadır. Adeta makyaj fırçasının yüzünüzde dolaşması gibi bir his uyandırır.

HYDRAFACİAL MD KİMLERE UYGULANIR?

Tedavi yöntemimiz olan HydraFacial MD erkek-kadınher yaş gruplarına ve en hassas cilt tipleridahilbütün ciltlere her mevsimde rahatlıkla uygulanabilecek bir yöntem olmaktadır.


HYDRAFACİAL MD NEDEN BU KADAR ÇOK TERCİH EDİLİYOR?

Bu cilt bakımı yöntemi FDA onaylı,konforlu,son derece güvenlive pratik bir yöntem olmaktadır.HydraFacial cilt bakım sistemini diğerlerinden farklı kılan patentli serum iletim sistemine sahip olmasıdır. Vorteksisimli bu teknoloji sayesinde cilt besleyicileri hiç el değmeden tamamen hijyenik bir şekilde cilde iletilir.

Kesinlikle cildin daha sağlıklı olmasına yardımcı olan HydraFacialcilt bakımıdünyaca tanınmış, kabul görmüş bir marka olmakla birlikte alanının en iyisidir diyebiliriz. Tedavi aşamasında kullanılan tüm ürünler çok hassas bir şekilde test edilerek ABD’de üretimi yapılmaktadır. Özellikle pek çok Hollywood yıldızının cilt bakım tercihi olması sebebiyle de dünya medyasında adından sıkça söz ettirmektedir. Amerika’da neredeyse hemen her yıl En İyi Cilt Yenileme Cihazı ödülünü alan HydraFacial bu yıl da aynı ödülü almaya hak kazanmıştır.

HYDRAFACİAL CİLT YENİLEME SİSTEMİ İLE IŞILTILI GÖRÜNÜM

Elbette ki sağlıklı ve güzel görünen bir cilt yapısı için cildinizi doğru bir ürünlerle beslemek, nemlendirmek ve gerekli bakımlarını yapmak oldukça önemli olmaktadır. Hollywood yıldızlarının beğendiği ve kullanmayı tercih ettiği HydraFacial cilt yenileme sistemi, cildinizin ihtiyacı olan neredeyse tüm bakımların tek seferde uygulanması ile gayet ışıltılı ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Bu yöntemin en çok tercih edilmesinin sebepleri ise:


  1. İğnesiz ve acısız cilt için

  2. Cildin ihtiyacı olan tüm bakımı sağlıyor

  3. 11 probleme tek çözüm

  4. Tek seansta gözle görülür bir değişim

  5. Cildinize makyaj yapmaya gerek duymayacaksınız

  6. Farklı cilt problemlerine tek işlem


İĞNESİZ VE ACISIZ CİLT İÇİN

HydraFacial tedavi yöntemi tüm cilt tiplerinin ihtiyaç duyduğu nemi ve bakım ihtiyaçlarını karşılayan bir “antiaging” cilt bakım tedavi yöntemidir. Tedavi esnasında herhangi bir iğne enjeksiyonu içermeden sadece vakumlama yöntemi ile tedavi gerçekleştirilmektedir. KısacasıHydraFacial cilt yenileme sistemiiğnesiz ve acısız olup, kişi hiçbir acı ya da ağrı duymamaktadır. Adeta bir makyaj fırçasının yüzde dolaşması gibi bir his oluşturmaktadır. Bu vakumlama tedavi süreci cildin ihtiyacına göre 20 ile 30 dakika arasında sürmektedir.Bu süre zarfı içinde cildin en alt kademesine kadar ulaşılarak derinlemesine bir bakım uygulanmaktadır.


CİLDİN İHTİYACI OLAN TÜM BAKIMI SAĞLIYOR

Tedavi esnasında kullanılan Vortax teknolojisi basınçla püskürtülen vakumlu başlığı sayesinde cildisiyah noktalardan, ölü hücrelerden, aşırı yağdan arındırılmakta ve mikro düzeyde soyulmasını sağlamaktadır. Cildin rahatsızlığına göre uygun serumlar tercih edilerekcilt tonu düzensizlikleri, ince çizgiler ve lekeler tedavi edilmektedir. Tedavi esnasında cildepeptidler, hyaluronik asit ve antioksidan içerikli solüsyonlar uygulanarak cilt yüzeyi korunmaktadır. Böylece cilt yüzeyinin daha aydınlık, canlı ve genç görünmesini sağlanmaktadır. Vakumlama yöntemi ile serumlaranti agingve renk açıcı solüsyonlar doğrudan derinin altına iletilmektedir.

11 PROBLEME TEK ÇÖZÜM

• Total cilt bakımı

• Genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi

• Siyah nokta tedavisi

• Cilt tonu düzensizlikleri

• Sebum dengelenmesi (yağlı cilt)

• Cildin nemlendirilmesi

• İnce çizgiler ve kırışıklıkların tedavisiHydraFacial cilt yenileme sistemiile kolaylıkla yapılabilmektedir.

• Cildin elastikiyetini arttırma

• Sivilce tedavisi

• Leke tedavisi

• Cildin canlandırılması


TEK SEANSTA GÖZLE GÖRÜLÜR BİR DEĞİŞİM

Erkek ve kadınlar için hemen her yaşta uygulanabilen HydraFacialcilt bakımının daha ilk seansında gözle görülür bir gelişme yaşandığına sizde şahit olacaksınız. Halk arasında bebek ciltli olarak tabir edilen görünümü kazanacaksınız.Benzersiz bu tedavi ile cilt derinlemesine temizlenmekte, beslenmekte, nemlenip yenilenmektedir. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine her mevsimin her ayında uygulanabilen bir tedavi yöntemidir.

HydraFacial cilt yenileme sistemitedavi amaçlı uygulamalarda 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal olarak görülmektedir. Sonucun korunabilmesi için de ayda bir kere tekrarlanmasında da fayda olmaktadır. Daha canlı ve sağlıklı bir cilt elde edilmesi için yani bakım amaçlı yapılacaksa ayda bir derinlemesine temizlik kafi gelmektedir.

CİLDİNİZE MAKYAJ YAPMAYA GEREK DUYMAYACAKSINIZ

HydraFacial cilt bakım uygulama sonrasında herhangi özel bir bakıma ihtiyaç duymazsınız. Bu tedavide tek dikkat edilmesi gereken nokta tedavi olduğunuz gün yüzün yıkamaması olmaktadır. İlk gün yüze herhangi bir şey sürülmemesi gerekmektedir. HydraFacial cilt bakımısonrası kişi hemen iş hayatına yani sosyal yaşamına dönebilmektedir. Genel olarak bakım sonrası beklenti; problemsiz ve canlı bir cilt olduğu için kimse makyaj yapma ihtiyacı hissetmemektedir.

Farklı Cilt Problemlerine Tek İşlem

HydraFacial cilt bakım yöntemi ile, ciltteki farklı problemlerin tedavisine tek bir işlem ile aynı anda cevap verebilmektedir. Bu yönüyle de hastaya çok büyük bir avantaj sağlamış olmaktadır. TheFoodandDrug Administration(FDA) onaylı olan HydraFacial cilt yenileme sistemi; son derece güvenli, konforlu, acısız ve kolay bir yöntem olma özelliğine sahiptir. Bu tedavi yöntemi Hollywood yıldızlarının da tercih ettiği bir cilt bakımı yöntemi olmaktadır. HydraFacial cilt bakım ve tedavisi ciltte herhangi bir tahriş ya da iz bırakmamaktadır.

4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page